Mystická Lenormand

Výklad karet Mystická Lenormand online - Karty Online

Vykládací karty ,,pařížské Sibylly“….

V Evropě vůbec nejoblíbenější a nejrozsáhlejší vykládací karty světoznámé ,,pařížské Sibylly“, Mademoiselle Lenormand ( 1772-1843 ), v nádherném zpracování. Výpovědi sahají od zcela všednodenních ,,hmatatelných“ věcí až po méně konkrétní informace. Tážeme se karet, protože se něco chceme dozvědět. Nedostáváme však odpověď na určitou otázku od karty jako od nějakého kusu kartonu s pěkným obrázkem. Karty jsou pomocný prostředek, médium, jako například kyvadélko, runy atd. 

Výklad karet online – písemný, neboli výklad na dálku

Karty Vám nastíní možnosti, nikdy Vám neřeknou co se stane na 100%. Ukážou problémy i to co se odehrává ve Vašem podvědomí, můžete se také dozvědět na co se máte zaměřit a co nechat ležet. Zároveň Vám nemohu zaručit kdy se karty ,,vyplní“ , je to individuální, může se vše odehrát během týdne nebo třeba až za rok. Je to dané tím, že život máte ve svých rukou, záleží to celé na Vás jestli si z výkladu karet něco vezmete k srdci a začnete jednat či nikoli.

Výklad karet online vyhotovuji písemně a je vždy placen předem bankovním převodem. Základní cena je 200 Kč. Za tuto cenu získáte výklad karet ve standardním rozsahu. V případě doplňujících otázek je cena kalkulována individuálně, ne však více jak 50 Kč za jednu otázku navíc.

Platbou za mé služby se nesnažím obohatit, ale skutečně Vám pomoci.

Jedná se totiž o činnost velmi náročnou, jak na čas, tak na vynaloženou energii.

Jak objednat výklad karet online

První a nejjednodušší  možnost objednání, u které mohu navíc zaručit nejrychlejší odezvu, je objednání soukromou zprávou na mých stránkách na Facebooku zde, nebo pomocí formuláře níže.

 

Druhý způsob je objednávka e-mailem: peta@kartyonline.cz. Instrukce k platbě a číslo účtu zašlu po objednání. Výklad vypracuji a odešlu do tří pracovních dnů od připsání platby na můj účet (běžně ale ještě ten samý den).

Recenze si můžete přečíst zde

Výklad karet Mystická Lenormand online - Karty Online