Výklad karet online

Výklad karet online

Výklad karet online – neboli výklad na dálku

Výklad karet online je založen na stejném principu jako ten osobní. Jsou k němu potřeba vykládací karty, soustředění kartářky a jistá praxe nebo dar. Jak to nezvete nechám na Vás.

Výklad na dálku funguje stejně spolehlivě jako osobní, díky ušetření nákladů na prostory a vybavení však může být nabízen za příjemnější ceny. Navíc Vám ušetří čas, který můžete věnovat svým blízkým.

Vykládací karty

Vlastním několik druhů karet, prozatím však nabízím vykládání online z dvou typů karet. Jedná se o Mystická Lenormand, které jsou zaměřeny na jedince a Partnerský Tarot, které jak název napovídá je vhodné pro partnery. Tyto karty jsem zařadila do nabídky jako první z důvodu mé oblíbenosti a zkušenostem. Dokáží úspěšně nasměrovat každodenním životem a pomoci pochopit situaci a chopit se příležitostí. Časem bych ráda nabídku rozšířila o další mé oblíbené sady karet.

Mystická Lenormand

Karty Vám nastíní možnosti, nikdy Vám neřeknou co se stane na 100%. Ukážou problémy i to co se odehrává ve Vašem podvědomí, můžete se také dozvědět na co se máte zaměřit a co nechat ležet. (vice zde)

Cena: 200 Kč

Partnerský tarot

Poznejte Vás a partnera, tak jak jste ještě nepoznali. Nahlídněte pod roušku budoucnosti pomocí karet Parnerského Tarotu – online. Partnerský výklad nastíní Vás, partnera, vztah a budoucnost. (více zde)

Cena: 300 Kč

Platbou za mé služby se nesnažím obohatit, ale skutečně Vám pomoci. Jedná se totiž o činnost velmi náročnou, jak na čas, tak na vynaloženou energii.

Jak objednat

První a nejjednodušší  možnost objednání, u které mohu navíc zaručit nejrychlejší odezvu, je objednání soukromou zprávou na mých stránkách na Facebooku zde, nebo pomocí formuláře níže.

 

Druhý způsob je objednávka e-mailem: peta@kartyonline.cz. Instrukce k platbě a číslo účtu zašlu po objednání. Výklad vypracuji a odešlu do tří pracovních dnů od připsání platby na můj účet (běžně ale ještě ten samý den).

Recenze si můžete přečíst zde