Tarot Magického Měsíce

Vykládací karty ,,Tarot Magického Měsíce“….

Představte si, že kráčíte temným lesem a stříbrné světlo měsíce zalévá vaši cestičku éterickou září. Právě to je ta chvíle, kdy se můžete obrátit na svou intuici a zkoumat skryté oblasti fantazie a tvořivosti. Obrazy Tarotu magického měsíce jsou přízračné, surreální a plné stínů a zvou nás, ať vstoupíme do tajuplných dějů, jež znázorňují. Tady se můžeme ztratit mezi momenty radosti, strachu, akce a rozjímání, když hledíme na svou minulost, přítomnost a budoucnost.

Jaká tajná poselství obsahují vaše sny?

Výklad karet online – písemný, neboli výklad na dálku

Karty Vám nastíní možnosti, nikdy Vám neřeknou co se stane na 100%. Ukážou problémy i to co se odehrává ve Vašem podvědomí, můžete se také dozvědět na co se máte zaměřit a co nechat ležet. Zároveň Vám nemohu zaručit kdy se karty ,,vyplní“ , je to individuální, může se vše odehrát během týdne nebo třeba až za rok. Je to dané tím, že život máte ve svých rukou, záleží to celé na Vás jestli si z výkladu karet něco vezmete k srdci a začnete jednat či nikoli.

Výklad karet online vyhotovuji písemně a je vždy placen předem bankovním převodem. Základní cena je 200 Kč. Za tuto cenu získáte výklad karet ve standardním rozsahu. V případě doplňujících otázek je cena kalkulována individuálně, ne však více jak 50 Kč za jednu otázku navíc.

Platbou za mé služby se nesnažím obohatit, ale skutečně Vám pomoci.

Jedná se totiž o činnost velmi náročnou, jak na čas, tak na vynaloženou energii.

Jak objednat výklad karet online

První a nejjednodušší  možnost objednání, u které mohu navíc zaručit nejrychlejší odezvu, je objednání soukromou zprávou na mých stránkách na Facebooku zde, nebo pomocí formuláře níže.

 

Druhý způsob je objednávka e-mailem: peta@kartyonline.cz. Instrukce k platbě a číslo účtu zašlu po objednání. Výklad vypracuji a odešlu do tří pracovních dnů od připsání platby na můj účet (běžně ale ještě ten samý den).

Recenze si můžete přečíst zde