Partnerský Tarot

Říká se, že svět žije láskou….

A skutečně, lidé nejvíce  hledají radu a pomoc u Tarot karet v době, kdy ve jménu lásky ztrácejí hlavu, prožívají extatické štěstí, a hned na to okamžiky smutku nejistoty a zoufalství.
Díky lásce a všem podobám, které na sebe bere, se člověk nejintenzivněji učí poznávat nejen druhé, ale hlavně sebe sama. Velká Arkána Tarotu jsou sýmbolickou cestou duše z temnoty nevědomí ke světlu vědomí.

Proč by sebepoznání nemohlo vést po cestách lásky?

Výklad karet Partnerský Tarot online – písemný, neboli výklad na dálku

Poznejte Vás a partnera, tak jak jste ještě nepoznali. Nahlídněte pod roušku budoucnosti výkladem karet Parnerského Tarotu – online.

Karty Vám nastíní možnosti, nikdy Vám neřeknou co se stane na 100%. Ukážou problémy i to co se odehrává ve Vašem podvědomí, můžete se také dozvědět na co se máte zaměřit a co nechat ležet. Partnerský výklad nastíní Vás, partnera, vztah a budoucnost (vývoj, citová oblast, klady a zápory).

Partnerský výklad karet online vyhotovuji písemně a je vždy placen předem bankovním převodem. Základní cena je 300 Kč. Za tuto cenu získáte výklad karet ve standardním rozsahu, který odhalí aktuální stav vztahu a jeho budoucnost. V případě doplňujících otázek je cena kalkulována individuálně, ne však více jak 50 Kč za jednu otázku navíc.

Platbou za mé služby se nesnažím obohatit, ale skutečně Vám pomoci. Jedná se totiž o činnost velmi náročnou, jak na čas, tak na vynaloženou energii.

Jak objednat Partnerský Tarot karet online

První a nejjednodušší  možnost objednání, u které mohu navíc zaručit nejrychlejší odezvu, je objednání soukromou zprávou na mých stránkách na Facebooku zde, nebo pomocí formuláře níže.

 

Druhý způsob je objednávka e-mailem: peta@kartyonline.cz. Instrukce k platbě a číslo účtu zašlu po objednání. Výklad vypracuji a odešlu do tří pracovních dnů od připsání platby na můj účet (běžně ale ještě ten samý den).

Recenze si můžete přečíst zde

Výklad karet partnerský tarot online